Motomeitenes.lv

Agrita.N

Hornets ir feins – smuks, kas meitenēm nav mazsvarīgi.. protams, paciets, mocītis grib, lai to „ručku” pagriež spēcīgāk, bet vadāmības ziņā ļoti labs.

Patiesībā ir diezgan pagrūti atrast mocīti, kas tiešām patiktu. Pirms sava mocīša noskatīšanas tika apskatīti vairāki Kawasaki, Yamahas, vēl citi Horneti, Suzuki.. tad vienam tāda vaina, tad otram tāda... tad puiši cenšas meitenēm „ausīs medu saliet”, cerot, ka gan jau blondīne uzķersies..

Tā nu beigu beigās tiku pie Suzuki GSR600 – pēc skata mīlīgs mocītis, ļoti ērta sēd pozīcijā, ideāli piemērots meitenēm, jo nav augsts. Sākotnēji varbūt bija mazliet jāpierod pie vadāmības, jo likās, ka stūre par vieglu griežas – bet pietika vien ar pāris riņķiem pa laukumu, lai saprastu, ka astotnieku izbraukt var, čūsku arī.. nu, ko laižam ielās.

Un cik viegli un ātri šis uzņem ātrumu...man te prasītos smaidiņš ar nosarkušajiem vaidziņiem – ņiprums šim mocītim nu ir tāds iekšā, ka pietiks ilgam laikam. Gribētos lauzt mītu, ka šis nu der tikai iesācējiem (šim mocītim ir 600 kubi, 98 ZS).. Un ļoti ērti ir arī tas, ka šis mocītis ir braukšanas ziņā mīkstāks – pa mūsu skaistajiem un īpaši „gludajiem” ceļiem tas noderēs. Arī braukšana pa grants ceļu šim mocītim nav problēma – protams, par ātrumiem atbildiet Jūs katrs paši – kas kuram pa spēkam. Tā „blīvīte” starp stūri un sēdekli tomēr lai domā, ko dara ;)

Nu ko – lai visām kāds savs „nekad” tomēr piepildās! Pat visneiedomājamākais 

Pasapņojiet un lai vējš matos!

Uz tikšanos ielās!

Agrita