Motomeitenes.lv

Katerīna N

Ar mocīšiem kopā esmu jau no bērnības. Piermie piedzīvojumi tēta javiņas blakusvāģī, tad jau drīkstēju pārvākties uz aizmuguri. Braucām vienmēr un daudz, bieži gājām izbraukt kaut vai tikai uz pus stundiņu. Tā jau no pusaudžu gadiem nolēmu, ka arī man būs tiesības, lai varam ceļus deldēt kopā. Bet tā kā divreiz tiesības negribēju likt, domāju, ka pagaidīšu līdz varēšu nolikt pilno A kategoriju. Bet kad arī mamma nolika tiesības, sapratu, ka ilgāk gaidīt nevar.

Sāku meklēt piemērātoku skolu, kur savas iemaņas apgūt. Protams, ka intenets pilns, saprašana nekāda un sajūta tāda, ka atrast īsto ir neiespējami. Tad laimīgā kārtā uzdūros Motomeiteņu lapai. Pirmkārt jau iepriecināja tas, ka vēl ir tik daudz meitenes ar interesi par močiem un tas vēl vairāk iedrošināja. Kādreiz domāju, kā tad es tā, tur viena meitene iešu un vēl kaut ko nemācēšu, kauns būs... bet kad ieraudzīju, ka instruktore meitene, palasīju kursantu atsauksmes - bija skaidrs - iešu uz šo. Netraucēja pat tas, ka dzīvoju otrā Rīgas galā.

No sākuma izgāju teorijas nodarbības. Tikai viens vārds - super! Lelde visu pasniedz tādā interesantā manierē. Stāsta piedzīvojumus no dzīves, pajoko, izskaidro, dod reālus praktiskus padomus, nevis tikai sausi izstāsta teoriju. Tie trīs vakari paskrēja nemanot un nevienā brīdī nebija nekādas domas par to, ka ir garlaicīgi.

Ar braukšanām arī bija nu riktīgi forši. Protams jau sākumā likās, ka nu tas nav iespējams, nu nevaru es to iemācīties, bet ar pašas un galvenokārt jau instruktoru neatlaidību var visu. Lelde vienmēr laukumiņā sekoja līdz, ātri pamanīja kļūdas un izstāstīja knifiņus, kā figūras braukt un kā dzīvē labāk rīkoties. Tā pat arī braukšanā pa ielām - vienmēr ļoti mierīgi un nosvērti, bez nekādām dusmām un bļaušanām visu izstāstīja, paskaidroja, kas bija nepareizi un kā vajadzēja. Kaut arī braukšana pa Rīgu likās baiss pasākums, ar Leldi aizmugurē jutos droši.

Un tā Lelde ar Aldi mani satrennēja tā, ka droši gāju uz eksāmenu un arī pirmajā reizē to noliku. Protams jau ka kājas mazliet trīcēja, bet figūras izbraucu bez kļūdām un arī uz ielas aizrādījumu nebija. Uzskatu, ka šī bija ļoti laba skolas izvēle un noteikti to ieteiktu visiem, kas jautā pēc padoma. Tā kā man vēl pilnā kategorija jāiegūst, tad noteikti atkal zvanīšu Leldei!