Motomeitenes.lv

Katrīna C.

"3 mēnešos no idejas par tiesībām līdz savam pirmajam mocim"


Ideja būt par Motomeiteni radās, kā no zila gaisa, vajag un viss. Līdz ko decembra mēnesī kļuvu 24 gadus jauna nospraudu sev par mērķi, riskēt, mēģināt un tikt pie A kategorijas.

Ilgi nebija jāgaida, jau februārī iestājos teorijas grupā pie Leldes ar pirmo reizi eksāmens veiksmīgi paveikts gan mācību solā, gan CSDD.

Kopš tā brīža, motocikls manā dzīvē ieņem lielu vietu, par ko esmu tiešām priecīga.

Jau marta pēdējos datumos, līdz ko daži grādi bija virs nulles atrados mācību laukumā un cītīgi trenējos 2x nedēļā pa 2h.. uzsākt, manevrēt, paātrināties un citus dotos uzdevumus no saviem satriecošajiem vadītājiem. Tas bija to vērts.. Pagāja tikai mēnesis un tiku pielaista bija motoskolas braukšanas eksāmena, tādu stresu sen nebiju izjutusi, kā pirmo reizi uz ceļa, lai arī ar auto braucu jau gadiem. Vēl pēc dažām dienām, kad prāts nomierinājies, mēģināju vēlreiz, tad jau pašpārliecinātāka par sevi un ir... Devos uz CSDD 3.maijā, skaista, saulaina diena, tieši kā paredzēta moto izbraukumam.

Iesildos laukumā izbraucot mazu riņķi ar mācību motociklu, kamēr inspektors vēro.

Figūras pa vienai paveicu, vienu aiz otras, līdz saprotu, ka tas ir paveikts, nu ko, tagad eksāmena otrā daļa. Laižam ielās, izbraucot vienu kvartālu, tā otru, trešo, inspektors apmierināts, un dodamies atpakaļ uz CSDD.

Pašai vēl neapzinoties esmu nokārtojusi CSDD eksāmenu ar pirmo reizi, kas izrādās esot rets gadījums... vēl par pārsteigumu, 2019. gadā biju pirmā meitene, kas saņēma A kategorijas apliecību. Nu jau prieks pa visam liels!!


Kopš Jūnija jau ir pašai savs mocītis – dzeltena Ducati 749s bitīte. Lai gan, kā pirmais mocis, tas noteikti nav domāts, tomēr katru reizi uz tā uzkāpjot jūtos tā, it kā citu mocis nemaz nevēlētos, tā teikt, tas ir mans:).