Motomeitenes.lv

Motomeitenes.lv stāsts

Motomeitenes raksta

Kristīne.A

Viss sākās ar mazu ideju par sapni kādreiz būt vienai no Motomeitenēm…

Tad vīrs spēra pirmo soli, lai mani iedrošinātu virzīties tuvāk savam mērķim un pasniedza dāvanu karti. Ļoti ātri tika nopirkta arī pirmā ķivere un februārī sekoja pieteikšanās teorijas apmācībām pie Leldes.

Lasīt vairāk

Santa.S

Mans vīrs ir ārkārtīgi liels moču fans, taču vislabprātāk viņš braukā pa trasēm, pa mežiem, pa neceļiem. Dažreiz – lai sagādātu man prieku, izvizināja arī mani pa ielu, lielā moča aizmugurē.

Lasīt vairāk

Solveiga.R

Kādā vasaras dienā nejaauši nācās iet garām moto braukšanas treniņu laukumam, kur ieraudziju auto ar uzrakstu “Motomeitenes” un meitenes, kas mācās brakt ar moci. Sajutu nepiepildītas vēlmes, kuras mani grauza jau 4 gadus –gribu braukt.

Lasīt vairāk

Anete.V

Kaut kad bērnībā pirmo reizi kaimiņš atbrauca ar skūteri, protams, izprasot atļauju, iedeva pabraukāties. Tiku vien tik tālu, kā momentāns kritiens un nosolījos nekad vairs uz divriteņu moto transportlīdzekļiem nekāpt.

Lasīt vairāk

Ilze.K

Iemesls kāpēc beidzot saņēmos A kategorijai bija šādas tādas pārmaiņas dzīvē, kad gribējās iemācīties kaut ko jaunu, izdarīt kaut ko tieši priekš sevis, izdarīt kaut ko traku!

Lasīt vairāk

Elīna.H

Mans gājiens pretī A burtam sākās 2019. gadā. Līdz saviem 24 gadiem ne brīdi nebiju domājusi, ka man vajag motocikla tiesības, kur nu vēl moci - lai tak tie trakie brauc, es drošībā un prātīgi pārvietošos ar automašīnu.

Lasīt vairāk

Endija.K

Mans moto stāsts aizsākās laikā, kad maza meitene būdama redzēju, kā tētis piepildīja savu ilgi loloto sapni- kļuva par motocikla īpašnieku un ilgus gadus izmēģināja ceļus izbraukāt gan viens, gan kopā ar pāris draugiem, gan kā motokluba dalībnieks, un visbeidzot piepildīja vēl vienu sapni par savu moto klubu.

Lasīt vairāk

Katrīna.C

Ideja būt par Motomeiteni radās, kā no zila gaisa, vajag un viss. Līdz ko decembra mēnesī kļuvu 24 gadus jauna nospraudu sev par mērķi, riskēt, mēģināt un tikt pie A kategorijas.

Ilgi nebija jāgaida, jau februārī iestājos teorijas grupā pie Leldes

Lasīt vairāk

Aiva.B

Ar moci biju ļoti uz “Jūs”, jo šķita, ka meitenes, kas brauc ar moci, vai nu kopš bērnības to dara vai nu viņām ir “asinīs” braukt ar moci. Fakts, ka es kādreiz varētu braukt PATI ar moci, šķita kaut kas pilnīgi nereāls, jo bija sajūta, ka man nav īsti “dukas” un spēka savaldīt ko tādu!

Lasīt vairāk

Marija.R.T

Pirms pieteicos motoskolā, motocikli man nebija sveši. Ar motociklu pasauli tuvāk mani iepazīstināja mans brālēns, kurš nodarbojas ar motosportu. Atlika tikai vienreiz pavizināties uz moča un bija “āķis lūpā”.

Lasīt vairāk

Signija.M

MOCIS, tāda doma nekad dzīvē nebija ienākusi pratā, vienā jauka dienā sēdeju majās skatījos facebook un ieraudzīju rakstu Akategorija.lv un nodomāju, vai tas nebūtu jauki, ka es mācītos moča tiesībām, joka pēc pazvanīju un pieteicos, sākumā domāju, ka tas būs tikai tā, bet beigās sapratu, ka tas bija tas ko es gribēju, jo tagad, esmu ļoti priecīga un droši varu sist sev uz pleca un teikt- MALACIS SIGNIJ........

Lasīt vairāk

Sigita.B

Izdomāts, ka vēlos, tas radās vidusskolā, kad tiku izvizināta “uz astes”. Patiesībā tanī brīdī nedaudz ar to saslimu, tas aizrāva, tas ļāva priecāties par dzīvi jau citos apmēros un ātrumos, un adrenalīna daudzumu sevī.

Lasīt vairāk

Paula.D

Tas nebija mans sapnis jau no bērnības. Tas sākās vēlāk. Interese par močiem radās, kad beidzot tiku tiem tuvāk, jo līdz tam tas likās kas tāls un, iespējams, ne priekš manis.

Lasīt vairāk

Madara.M

Ja godīgi nekad par to nebiju pat domājusi, jā bija mazie jaunības trakie sapņi - vēlme izlekt ar izpletni, ūdens moči vai citas atrakcijas, bet par moci nekad nebiju sapņojusi.

Lasīt vairāk

Ieva.K

Man vēlme pēc motocikla tiesībām neaizsākās, tādēļ, ka man draugiem, vai radiniekiem apkārt būtu moči un būtu bijusi tajā sabiedrībā no paša sākuma. Biju tikai dažas reizes "izvizināta" un mana pirmā pieredze pie motocikla stūres pašai bija tikai atnākot uz šiem kursiem.

Lasīt vairāk

Ludmila.F

Man ceļš līdz A kategorijas tiesībām un mana mīļāka motocikla bija garš un sarežģīts, bet es ar to tiku galā. Sāku savu ceļu rudenī. Meklēju autoskolu, kura nodarbojas tikai ar A kategoriju, un atradu “A kategorija” autoskolu, kuru vada Lelde

Lasīt vairāk

Lana.M

Kādus gadus piecus vai vairāk man bija sapnis iemācīties braukt ar moci, tikai toreiz mani vairāk saistīja bezceļi. Meklēju variantus, bet gluži neredzēju kur un kā to visu uzsākt, tāpēc šo sapni nedaudz atstūmu malā.

Lasīt vairāk

Katerīna.N

Ar mocīšiem kopā esmu jau no bērnības. Piermie piedzīvojumi tēta javiņas blakusvāģī, tad jau drīkstēju pārvākties uz aizmuguri. Braucām vienmēr un daudz, bieži gājām izbraukt kaut vai tikai uz pus stundiņu.

Lasīt vairāk

Kristīne.D

Ideja par A kategorijas iegūšanu man pirmo reizi radās pirms 10 gadiem, brīdī, kad tikko biju nolikusi B kategoriju. Ātrums un tehnika mani jau aizrauj kopš bērnības, kad vienmēr skatījos, kā tētis pagalmā remontē mašīnas, tāpēc droši vien nebija nekāds pārsteigums, ka gribēju A kategoriju.

Lasīt vairāk

Katrīna.S

Par motocikliem esmu biju sajūsmā jau ilgus gadus, vienmēr vilinājis ātrums, brīvība un adrenalīns, ko gūsti braucot. Jau no pusaudžu gadiem ar skaudību noraudzījos uz tiem, kas braukā ar motocikliem pa pilsētām, bezceļiem un trasēm, vienmēr tajā kas vilinājis.

Lasīt vairāk

Ilze.R

Vēlme iemācīties braukt ar mocīti mani laikam pavadījusi visu apzināto dzīvi. Kādā dzīves posmā, ierunādamies skaļāk, citā atkal pieklustot kaut kur dziļi zemapziņā. Ne jau bez iemesla, mans tētis jaunībā brauca ar moci, un arī mamma, vēl būdama ar mani gaidībās, traucās ar mocīti pa lauku ceļiem uz ezeru peldēties.

Lasīt vairāk

Dita.B

Vienmēr sevi esmu uzskatījusi par mašīnu meiču, jo pie stūres jūtos labāk nekā zivs ūdenī un ar mašīnām ir salīdzinoši liela pieredze. Ar moču pasauli nekad nav bijusi nekāda saistība.

Lasīt vairāk

Diāna.K

Uz mocīšiem jau no bērnības skatījos ar kaisli pilnām acīm, un ilgus gadus biju tikai kā pasažiere “baikeru” kompānijā, līdz brīdim kad nonācu avārijā. Tad visi teica ka es nekad negribēšu ne sēsties uz mocīša, ne ar to pati braukt.. kādu laiku tā bija. Līdz brīdim kad saņēmos pārmaiņām.

Lasīt vairāk

Denija.P

Gadā, kad iepazinos ar savu otro pusīti, tiku iepazīstināta arī ar moto pasauli. Šajā gadā draugs nokārtoja tiesības nekur citur kā pie Leldes

Lasīt vairāk

Anete.T

Mans moto stāsts sākās pirms nepilniem desmit gadiem kā pasažierei. Baudīju un ķēru vēju. Šortos un krekliņā. Pa pilsētu, lieliem ceļiem un meža takām. Dzīve skaista! Labi, ka vismaz ķivere bija galvā :D

Lasīt vairāk

Anete.S

Auto, moto, garāžas .. tas laikam gēnos. Jau no bērnības fanoju par gonkām, par tēti, kurš ar blaķeni un krokodiliem braucis.

Lasīt vairāk

Aiga.R

Vairākus gadus braucu ar moci kā pasažieris. Ar draugiem braucu tuvākus un tālākus gabalus, tomēr dažādu mistisku apstākļu dēļ, man neviens nebija parādījis, kā braukt ar moci un vispār pat to, kā iedarbināt.

Lasīt vairāk

Kristīne

Sveiki, mani sauc Kristīne un esmu beidzot nobriedusi tam, lai iegūtu motociklista tiesības un kas pats svarīgākais iemācīties braukt ar mocīti.

Lasīt vairāk

Jeļena O.

Lai nu kā, bet mana mīlestība ar motocikliem nebija no pirmā acu skatiena

Lasīt vairāk

Elīna S.

Čau, es esmu Elīna, un man ir tikko svaigi nokārtota A kategorija..

Lasīt vairāk

Rita I.

Jau kādu laiciņu mācos braukt ar motociklu pie Leldes jeb Motomeitenes. No pieredzes varu teikt - Lelde lieliski spēj iemācīt pat tos, kas mācās braukt ar moto no pilnīgas nulles...

Lasīt vairāk

Kritīne

Esmu Kristīne, 24 gadus jauna meitene, kurai ļoti patīk auto un moto. Braucot ar auto man patīk klausīties mūziku un dziedāt, braucot ar moci sajust vēju, tam nav vajdadzības braukt ātri, pietiek ar nelielu ātrumu.

Lasīt vairāk

Agnese E.

   Mans stāsts A burtiņš :)

Sveiki. Esmu Agnese. Kāpēc?! Stāsts pavisam vienkāršs. Pirmais mocīts pie kura stūres piesēdos un izbraucu pa lauku, manā skatījumā, bija milzīgs korsa mocis

Lasīt vairāk

Svetlana S,

Mani sauc Svetlana un te būs mans ceļš līdz A kategorijai.

Lasīt vairāk

Madara B.

Ar moto 'draugos' jau esmu pāris gadus. Līdz tam gan tikai kā līdzbraucējs un vizinājos līdzi,.

Lasīt vairāk

Karīna Ķ.

Uz mocīša tiku tikai tad, kad draugs izvizināja reizi pa reizi. Ar laiku sapratu, ka gribās sēdēt moča priekšējā plānā un pašai.

Lasīt vairāk

Agnese Z.

Par manu A.

Viss bija gaužām vienkārši. Pavasarī nolēmu, ka savam B gribu pievienot A. Uzreiz zvanīju un paguvu iekļauties šā gada pirmajā grupā

Lasīt vairāk

Alise B.

Mans sapnis par A kategoriju sākās ne pārāk sen, toties ātrumu un tehniku iemīlēju jau agrā bērnībā, kad braukāju tētim līdzi lauku darbos uz traktora.

Lasīt vairāk

Amanda C.

Pie mācīšanās braukt ar motociklu nonācu nejaušības dēļ.

Agrāk ar moci biju braukusi tikai vienu reizi - kā pasažiere

Lasīt vairāk

Agrita N

Nu tā jau ir – nu ir skaisti tie mocīši, čaļi uz baikiem.. bet stāsts šoreiz par mani..

Lasīt vairāk

Ieva M

Pirmo reizi uz moča uzkāpu (ne kā pasažieris) pirms 2 gadiem. Ko es mācēju? Ielikt "pirmajā" un pabraukt taisni. Bet šodien man ir pavisam svaigs A vadītāja apliecībā. Visi eksāmeni ar pirmo reizi!!!

Lasīt vairāk

Elīna K

Reiz, aplūkojot savu auto vadītājas apliecību, secināju, ka drīz beigsies termiņš un būs jāmaina tiesības. Lai nošautu divus zaķus..

Lasīt vairāk

Vieta tavam stāstam

Te var būt arī tavs stāsts par to kā uzdrošinājies un nokārtoji moto tiesības.

Dalīties